Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Izabelin C

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Izabelinie C

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Izabelinie C pojawiła się opcja regenerowania filtrów FAP do samochodów Łada z racji bytności warsztatu samochodowego z Izabelina C. Sporo pojazdów w Izabelinie C to pojazdy z silnikiem TDCI mające zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez regenerowania. Dobór właściwego warsztatu w Izabelinie C celującego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest czasochłonne. Katalizatory SCR pracują w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku właściwości części. Aby unikać trudności przy prowadzeniu samochodu Łada, potrzeba od czasu do czasu przepalać katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Izabelina C. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Izabelinem C zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Pojazdy ze stajni Łada chlubią się dobrymi układami w sferze redukowania ilości emitowanych zanieczyszczeń. FAP-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Izabelina C. Z racji tego, że Łada, tak jak inni producenci domaga się do sprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Izabelinie C przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Tabela z cennikiem mycia filtrów DPF z samochodów Łada dla Izabelina C można znaleźć w części strony poniżej, trzeba porównać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Izabelinie C

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Izabelinie C 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Izabelinie C 320
Mycie katalizatora Łada w Izabelinie C 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Izabelinie C 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Izabelinie C 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Izabelinie C 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Izabelinie C 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Izabelinie C 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Izabelinie C

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Izabelinie C z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Izabelinie C wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Izabelin C Stanisława Augusta Poniatowskiego IZA01N 52.293701/20.812851 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer