Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jagodne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jagodnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach Łada z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może regeneracja filtrów DPF w pracowni pod Jagodnym. Niemało pojazdów osobowych w Jagodnym to auta z silnikiem CTDi mające zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez płukania. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Jagodnym odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Łada. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, przez co katalizatory wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Jagodnym. Producentowi Łada nie udałoby się zachowanie potrzebnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Jagodnym wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Łada może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Łada to pojazdy, które cieszą się sławą na całym świecie, jednakże biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Ażeby uniknąć kłopotów podczas prowadzenia samochodu Łada, przydaje się okresowo przepłukać filtr FAP, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Jagodnego. Lista cennika odnawiania filtrów cząstek stałych FAP dla Łada dla Jagodnego umieściliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by porównać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych. Dobierz warsztat, którego specjalnością jest Łada w Jagodnym, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jagodnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jagodnym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jagodnym 320
Mycie katalizatora Łada w Jagodnym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jagodnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jagodnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jagodnym 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Jagodnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Jagodnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jagodnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jagodnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jagodnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jagodne Jagodne 3D KOT01G 52.199741/21.992140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer