Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jaktorów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jaktorowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jaktorów słynne jest z powodu pracowni warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych korporacji Łada. Dobór profesjonalnego warsztatu mechaniki w Jaktorowie celującego w pojazdach osobowych Łada może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Częstą niedoskonałością, na jaką narażone są osobówki z symbolem Łada, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w niezwykle trudnych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata parametrów części. Z reguły podłożem zaczopowania katalizatora, znanej marki Łada, bywa inne wybrakowanie, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania. Aby unikać kłopotów podczas prowadzenia auta Łada, trzeba niekiedy przepalać katalizator samochodowy, usługa jest dostępna u mechanika pod Jaktorowa. Słynnej firmie Łada nie powiodłoby się uzyskanie potrzebnych do spełnienia osiągów poziomu produkcji spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Cały szereg samochodów w Jaktorowie to auta z silnikiem D-4D mające zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Wybierz swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Łada w Jaktorowie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Tabela z cenami czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Łada dla Jaktorowa znajduje się pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by porównać w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jaktorowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jaktorowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jaktorowie 320
Mycie katalizatora Łada w Jaktorowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jaktorowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jaktorowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jaktorowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Jaktorowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Jaktorowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jaktorowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaktorowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jaktorowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaktorów Blich Fabryczna JTW01A 52.084461/20.548571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer