Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Janowiec Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Janowcu Wielkopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Łada z silnikiem napędzanym ropą, jednak urządzenie to psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Janowcem Wielkopolskim. Zwykle przyczyną zdławionego FAP-a, znanej firmy Łada, zdarza się inne uszkodzenie, np. Uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Wiele aut w Janowcu Wielkopolskim to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Katalizatory złożone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się i wymagają regeneracji, zalecamy zatem usługi z Janowca Wielkopolskiego. Łada to diesle, które są uznane w całej Europie i nie tylko, ale stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Odzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, wymaga funkcjonującego katalizatora. Żeby uniknąć utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Łada, przydaje się czasami czyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Janowca Wielkopolskiego. Znanej korporacji Łada nie powiodło się wytwarzanie oczekiwanych maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych DPF od Łada dla Janowca Wielkopolskiego ulokowano w dolnej części strony, istnieje możliwość by zweryfikować w tym cenniku, ceny za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP. Poprawienie kondycji części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Janowcu Wielkopolskim dla samochodów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Janowca Wielkopolskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Janowcu Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Janowcu Wielkopolskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Janowcu Wielkopolskim 320
Mycie katalizatora Łada w Janowcu Wielkopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Janowcu Wielkopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Janowcu Wielkopolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Janowcu Wielkopolskim 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Janowcu Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Janowcu Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Janowcu Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Janowcu Wielkopolskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Janowcu Wielkopolskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janowiec Wielkopolski Gać Kręta JNW01N 52.755779/17.492741 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer