Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jawornik Polski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jaworniku Polskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Łada z silnikiem na ropę, lecz część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jawornikiem Polskim. Duża część pojazdów w Jaworniku Polskim to samochody z silnikiem diesla mające zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez naprawy. Odnalezienie fachowego zakładu w Jaworniku Polskim celującego w samochodach Łada może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Jawornik Polski jest jednym z centrów, jakie dotyka problem w związku, z ilością smogu w powietrzu, czemu słynna marka Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Standardową wadą, z którą męczą się pojazdy spod skrzydeł Łada, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Jawornika Polskiego. Najczęściej w przypadku podłożem zatkanego katalizatora samochodowego, korporacji Łada, staje się inna wada, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Znanej korporacji Łada nie byłoby możliwe wyprodukowanie żądanych przez normy górnych pułapów emisji zanieczyszczeń, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów jak też płukanie DPF dla pojazdów Łada, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, jak też w pracowni w Jaworniku Polskim. Tabela z cenami czyszczenia katalizatorów samochodowych wymontowanych z Łada dla Jawornika Polskiego wstawiono pod zdjęciem, można zweryfikować na tamtej liście, ceny za wykonanie płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jaworniku Polskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jaworniku Polskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jaworniku Polskim 320
Mycie katalizatora Łada w Jaworniku Polskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jaworniku Polskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jaworniku Polskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jaworniku Polskim 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Jaworniku Polskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Jaworniku Polskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jaworniku Polskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworniku Polskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jaworniku Polskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jawornik Polski Jawornik Polski 407 JPL01D 49.891602/22.290461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer