Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jaworzyna Śląska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jaworzynie Śląskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jaworzynie Śląskiej wystąpiła opcja regeneracji filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny obecności laboratorium z Jaworzyny Śląskiej. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem współpracę z Jaworzyną Śląską. Niemało pojazdów osobowych w Jaworzynie Śląskiej to pojazdy z silnikiem CDTi wyposażone w FAP, który wymaga odnawiania elementów. Osiągnięcie osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin, wymaga niezawodnego katalizatora samochodowego. Łada to pojazdy, które cieszą się sławą na całym świecie, jednakże walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Dobranie adekwatnego warsztatu mechaniki w Jaworzynie Śląskiej specjalizującego się w samochodach Łada może być niełatwe, i jest pracochłonne. Jaworzyna Śląska jest jednym z centrów, które spotyka problem związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Łada dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Najczęściej w przypadku sprawcą zaczopowania DPF-a, spod skrzydeł Łada, trafia się inna wada, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Zregenerowanie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Jaworzynie Śląskiej dla aut marki Łada jest możliwe do osiągnięcia, gdyż nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Jaworzyny Śląskiej. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Łada w Jaworzynie Śląskiej, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jaworzynie Śląskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jaworzynie Śląskiej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jaworzynie Śląskiej 320
Mycie katalizatora Łada w Jaworzynie Śląskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jaworzynie Śląskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jaworzynie Śląskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jaworzynie Śląskiej 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Jaworzynie Śląskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Jaworzynie Śląskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jaworzynie Śląskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworzynie Śląskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jaworzynie Śląskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaworzyna Śląska Tadeusza Kościuszki JSK01G 50.910858/16.429770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer