Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jejkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jejkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jejkowice słynne jest z powodu mechanika zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów DPF do aut osobowych znanej marki Łada. Klasyczną słabością, jaka dotyka pojazdy korporacji Łada, przede wszystkim, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. DPF-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy warsztat z Jejkowic. Katalizatory SCR chodzą w niezwykle brudnym środowisku pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Stajni Łada niemożliwe byłoby uzyskanie oczekiwanych osiągów poziomu emisji spalin, bez montowania filtrów DPF. Generowanie górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Z reguły przyczyną przytkanego filtra FAP, spod znaku Łada, zdarza się inny problem, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Jejkowice jest jednym z miast, które mają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Jejkowic, czemu słynny koncern Łada dąży aby, przeciwdziałać, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP jak też płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Łada, znaleźć można w panelu po prawej, jak też w laboratorium w Jejkowicach. Z racji tego, że Łada, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Jejkowicach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jejkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jejkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jejkowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Jejkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jejkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jejkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jejkowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Jejkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Jejkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jejkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jejkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jejkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jejkowice Główna JEJ01N 50.104450/18.476740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer