Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jeruzal

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jeruzalu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem diesla, ale element ten zużywa się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Jeruzalem. Łada to pojazdy, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, mimo to stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Żeby uniknąć trudności w eksploatacji auta Łada, trzeba czasem przedmuchać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jeruzala. Dobór kompetentnego warsztatu samochodowego w Jeruzalu celującego w pojazdach osobowych Łada może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Filtry FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat z Jeruzala. Jeruzal należy do ośrodków, które mają problem w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Generowanie maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 6, domaga się działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Wiele samochodów osobowych w Jeruzalu to pojazdy z silnikiem TDCI posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP lub regeneracja FAP dla samochodów producenta Łada, wyszukać można w panelu po prawej, lub w pracowni w Jeruzalu. Zrewaloryzowanie możliwości właściwości filtrów DPF/FAP w Jeruzalu dla aut producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja metodą wodną przybyła do Jeruzala.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jeruzalu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jeruzalu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jeruzalu 320
Mycie katalizatora Łada w Jeruzalu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jeruzalu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jeruzalu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jeruzalu 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Jeruzalu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Jeruzalu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jeruzalu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jeruzalu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jeruzalu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jeruzal Jerozolimska SCB01G 50.105671/18.442690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer