Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Jerzykowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Jerzykowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jerzykowo odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Łada. Mnóstwo aut w Jerzykowie to auta z silnikiem TDI posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do naprawy. Jerzykowo jest jednym z miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Łada próbuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Często niedoskonałością, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr FAP. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Łada chlubią się znakomitymi technologiami w zakresie zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Aby uniknąć komplikacji z użytkowaniem samochodu Łada, potrzeba co jakiś czas przepłukać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Jerzykowa. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z bolączkami z filtrami FAP. Znanemu producentowi Łada nie powiodło się wytwarzanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów produkcji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów DPF. Poprawienie sprawności właściwości filtrów DPF/FAP w Jerzykowie dla aut producenta Łada jest osiągalne, bo regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Jerzykowa. Dobierz swój warsztat, który pomoże z Łada w Jerzykowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Jerzykowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Jerzykowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Jerzykowie 320
Mycie katalizatora Łada w Jerzykowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Jerzykowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Jerzykowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Jerzykowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Jerzykowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Jerzykowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Jerzykowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jerzykowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Jerzykowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jerzykowo Plac Piastowski JEK01A 52.469521/17.171671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer