Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Józefów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Józefowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w autach Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż element ten psuje się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Józefowem. Katalizatory funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że następuje spadek wyników podzespołu. Łada to osobówki, które są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami DPF. Sporo aut w Józefowie to samochody z silnikiem CiTD mające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Zwykłą wadą, z którą zmagają się samochody z symbolem Łada, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr DPF. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Józefowem znaleźć można zakłady, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów Łada. Często źródłem zaczopowania katalizatora samochodowego, z logo Łada, bywa inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Odnalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Józefowie wyprofilowanego w autach osobowych Łada może przysporzyć problemów, jak również jest pracochłonne. Zrewaloryzowanie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Józefowie dla samochodów producenta Łada jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodna trafiła do Józefowa. Tabela cennika czyszczenia filtrów DPF marki Łada dla Józefowa zamieszczono w dolnej części strony, powinno być można zweryfikować na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Józefowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Józefowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Józefowie 320
Mycie katalizatora Łada w Józefowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Józefowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Józefowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Józefowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Józefowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Józefowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Józefowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer