Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Józefów nad Wisłą

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Józefowie nad Wisłą

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem diesla, lecz element ten dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Józefowem nad Wisłą . Łada to pojazdy, które cieszą się uznaniem w całym kraju, mimo to walczą ze strapieniem z katalizatorami SCR. Józefów nad Wisłą jest jednym z centrów, jakie napotykają problem w związku, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Józefowa nad Wisłą , czemu znany producent Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Żeby unikać kłopotów w eksploatacji auta Łada, przydaje się okazjonalnie przepalać filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Józefowa nad Wisłą . Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Józefowie nad Wisłą znaleźć można pracownie, parające się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Łada. Filtry FAP pracują w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do spadku właściwości urządzenia. Typową usterką, z jaką męczą się pojazdy korporacji Łada, zwykle, mające silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Osiągnięcie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, domaga się sprawnego katalizatora samochodowego. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP od Łada dla Józefowa nad Wisłą znajduje się w części strony poniżej, można sprawdzić w tamtej tabeli, koszt za przeprowadzenie czyszczenia DPF. Gdyż Łada, tak jak inne samochody domaga się do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Józefowie nad Wisłą zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Józefowie nad Wisłą

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Józefowie nad Wisłą 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Józefowie nad Wisłą 320
Mycie katalizatora Łada w Józefowie nad Wisłą 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Józefowie nad Wisłą 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Józefowie nad Wisłą 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Józefowie nad Wisłą 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Józefowie nad Wisłą 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Józefowie nad Wisłą 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Józefowie nad Wisłą

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer