Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kalinowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kalinowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, ale część ta zużywa się, w czym poradzić może mycie filtrów FAP u mechanika pod Kalinowicami. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Kalinowicach odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Zazwyczaj powodem zaczopowania katalizatora, z logo Łada, bywa inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Kalinowice jest jednym z ośrodków, jakie mają problem w związku, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Kalinowic, czemu koncern Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy pracownię w Kalinowicach. Słynnemu producentowi Łada nie powiodłoby się zdobycie oczekiwanych osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji katalizatorów samochodowych. DPF-y chodzą w wyjątkowo obciążonym środowisku, a mianowicie w wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Łada szczycą się wyjątkowymi metodami w sferze ograniczenia poziomu emisji spalin. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych od Łada dla Kalinowic wstawiliśmy w części strony poniżej, trzeba przeglądnąć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Usługi takie jak naprawa FAP lub płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów marki Łada, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w pracowni w Kalinowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kalinowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kalinowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kalinowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Kalinowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kalinowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kalinowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kalinowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kalinowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Kalinowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kalinowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kalinowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kalinowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kalinowice Słoneczny Stok Kresowa ZAM03N 50.708759/23.286310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer