Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kamieniec Wrocławski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kamieńcu Wrocławskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem na ropę, jednakże moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP u mechanika pod Kamieńcem Wrocławskim. Filtry DPF stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy pracownię w Kamieńcu Wrocławskim. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Łada cieszą się wybitnymi narzędziami w zagadnieniu zmniejszenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Oprócz atrakcji turystycznych w Kamieńcu Wrocławskim zlokalizować można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych Łada. Żeby zabezpieczyć się od problemów w użytkowaniu diesla Łada, trzeba okazjonalnie przeczyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Kamieńca Wrocławskiego. Kamieniec Wrocławski jest jednym z miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Łada stara się, zapobiegać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Typową usterką, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Łada, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Taryfikator usług odnawiania elementów filtrów DPF/FAP z samochodów Łada dla Kamieńca Wrocławskiego zamieszczono poniżej, trzeba odszukać w tamtej tabeli, koszt za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów. Ulepszenie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Kamieńcu Wrocławskim dla samochodów producenta Łada jest dostępne, bo regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Kamieńca Wrocławskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kamieńcu Wrocławskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kamieńcu Wrocławskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kamieńcu Wrocławskim 320
Mycie katalizatora Łada w Kamieńcu Wrocławskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kamieńcu Wrocławskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kamieńcu Wrocławskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kamieńcu Wrocławskim 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Kamieńcu Wrocławskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kamieńcu Wrocławskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kamieńcu Wrocławskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńcu Wrocławskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kamieńcu Wrocławskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieniec Wrocławski Wrocławska KWR01G 51.070999/17.181971 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer