Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kamieniec Ząbkowicki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kamieńcu Ząbkowickim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, lecz komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kamieńcem Ząbkowickim. By unikać utrudnień w eksploatacji samochodu Łada, wypada od czasu do czasu przedmuchać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Kamieńca Ząbkowickiego. Filtry DPF FAP wykonują pracę w bardzo obciążonych warunkach , a mianowicie w rurze wydechowej, przez co następuje utrata możliwości części. Generowanie wyników poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, wymaga działającego sprawnie filtra FAP. Katalizatory samochodowe złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem współpracę z Kamieńcem Ząbkowickim. Firmie Łada nie powiodło się osiągnięcie oczekiwanych górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Odszukanie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Kamieńcu Ząbkowickim specjalizującego się w samochodach Łada może być niełatwe, oraz jest czasochłonne. Kamieniec Ząbkowicki jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Łada usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Wykaz cen regenerowania filtrów cząstek stałych marki Łada dla Kamieńca Ząbkowickiego ulokowaliśmy niżej, da się znaleźć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy katalizatorów. Dlatego że Łada, podobnie jak inne pojazdy domaga się do sprawnej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Kamieńcu Ząbkowickim zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kamieńcu Ząbkowickim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Mycie katalizatora Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kamieńcu Ząbkowickim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kamieńcu Ząbkowickim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńcu Ząbkowickim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kamieńcu Ząbkowickim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieniec Ząbkowicki Kolejowa KZB01A 50.523941/16.876471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer