Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kąty Wrocławskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kątach Wrocławskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Kątach Wrocławskich wystąpiła możliwość oczyszczania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada z powodu działalności warsztatu z Kątów Wrocławskich. Duża część pojazdów osobowych w Kątach Wrocławskich to samochody z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się czyszczenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy firmę pod Kątami Wrocławskimi. Filtry FAP trudnią się pracą w bardzo trudnych warunkach pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w użytkowaniu auta Łada, trzeba niekiedy przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w pracowni pod Kątów Wrocławskich. Nieraz powodem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, ze stajni Łada, zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Zachowanie maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane w całym kraju, jednak borykają się z problemami z filtrami FAP. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Łada, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztatowym laboratorium w Kątach Wrocławskich. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Łada w Kątach Wrocławskich, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kątach Wrocławskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kątach Wrocławskich 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kątach Wrocławskich 320
Mycie katalizatora Łada w Kątach Wrocławskich 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kątach Wrocławskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kątach Wrocławskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kątach Wrocławskich 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Kątach Wrocławskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kątach Wrocławskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kątach Wrocławskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kątach Wrocławskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kątach Wrocławskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kąty Wrocławskie 1 Maja KWA01N 51.034031/16.759680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer