Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kazimierz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kaizmierzu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kazimierz Dolny chlubi się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się naprawianiem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych marki Łada. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Łada cechują się znakomitymi mechanizmami w zakresie spadku zawartości emitowanych cząstek stałych. Częstą niedoskonałością, z którą biedzą się samochody wytwórcy Łada, zwłaszcza, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Kaizmierzu Dolnym odnaleźć można zakłady, trudniące się naprawą DPF do aut osobowych Łada. Korporacji Łada mogłoby nie powieść się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Duża część samochodów osobowych w Kaizmierzu Dolnym to pojazdy z silnikiem Di-D wyposażone w filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania elementów. Generowanie górnych limitów produkcji cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra FAP. Dobranie profesjonalnego warsztatu w Kaizmierzu Dolnym wyspecjalizowanego w autach osobowych Łada może być skomplikowane, i jest mozolne. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Łada w Kaizmierzu Dolnym, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów FAP wymontowanych z Łada dla Kazimierza Dolnego ulokowano w części strony poniżej, powinno być można znaleźć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kaizmierzu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kaizmierzu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kaizmierzu Dolnym 320
Mycie katalizatora Łada w Kaizmierzu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kaizmierzu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kaizmierzu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kaizmierzu Dolnym 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kaizmierzu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kaizmierzu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kaizmierzu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer