Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kiełpino-Leszno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kiełpinie-Lesznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w autach Łada z silnikiem napędzanym ropą, lecz element ten zużywa się, co może rozwiązać regeneracja katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Kiełpinem-Lesznem. Aby uchronić się od komplikacji podczas prowadzenia samochodu Łada, trzeba co jakiś czas przepalać katalizator SCR, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Kiełpina-Leszna. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego kraju, lecz biedzą się z bolączkami z katalizatorami. Wyszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Kiełpinie-Lesznie celującego w pojazdach Łada może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. Słynnej firmie Łada nie powiodłoby się wytwarzanie potrzebnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania katalizatorów. Samochody osobowe i ciężarowe marki Łada odznaczają się kapitalnymi technologiami w temacie obniżenia ilości emitowanych gazów wydechowych. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory zapychają się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym współpracę z Kiełpinem-Lesznem. Nierzadko wadą, z którą biedzą się osobówki z logo Łada, szczególnie, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny FAP. Z racji tego, że Łada, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy, żeby w Kiełpinie-Lesznie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR czy regeneracja FAP dla samochodów Łada, odszukać można w panelu bocznym, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Kiełpinie-Lesznie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kiełpinie-Lesznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kiełpinie-Lesznie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kiełpinie-Lesznie 320
Mycie katalizatora Łada w Kiełpinie-Lesznie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kiełpinie-Lesznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kiełpinie-Lesznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kiełpinie-Lesznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kiełpinie-Lesznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kiełpinie-Lesznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kiełpinie-Lesznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kiełpinie-Lesznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kiełpinie-Lesznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kiełpino-Leszno Kościerska LNO01A 54.301380/18.198400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer