Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kobierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kobierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakże część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Kobierzycami. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, domaga się niezawodnego filtra cząstek stałych. Kobierzyce należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z zawartością cząstek stałych w miejskim powietrzu Kobierzyc, czemu znany producent Łada stara się, zapobiegać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Filtry FAP operują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, czyli w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co filtry DPF zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat z Kobierzyc. Oprócz atrakcji dla turystów w Kobierzycach odszukać można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Łada. Odszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki w Kobierzycach wyprofilowanego w pojazdach Łada może być nieproste, a także jest żmudne. Znanej firmie Łada mogłoby nie powieść się zdobycie potrzebnych do spełnienia górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Tabela z cennikiem regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Łada dla Kobierzyc zamieszczono poniżej tego tekstu, trzeba odszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za usługi naprawy DPF. Namierz swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Łada w Kobierzycach, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kobierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kobierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kobierzycach 320
Mycie katalizatora Łada w Kobierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kobierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kobierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kobierzycach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Kobierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kobierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kobierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobierzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kobierzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobierzyce Wincentego Witosa KBC01D 50.971298/16.931210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer