Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kobylanka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w mieście Kobylanka

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W pojawiła się sposobność czyszczenia katalizatorów do samochodów osobowych Łada z przyczyny bytności laboratorium warsztatu samochodowego z . Sporo pojazdów osobowych w to auta użytkowe posiadające wbudowany filtr i katalizator, który dopomina się płukania. Filtry cząstek stałych pracują w niezwykle skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata właściwości części. By zabezpieczyć się od komplikacji w użytkowaniu diesla Łada, trzeba czasami czyścić katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod . Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z . Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak walczą z trudnościami z filtrami FAP. Auta osobowe i ciężarowe z logo Łada mogą się pochwalić wybitnymi mechanizmami w kwestii zredukowania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Częstą niedoskonałością, jaka dotyka diesle korporacji Łada, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Serwis takich usług jak naprawa FAP i płukanie DPF FAP dla pojazdów Łada, można znaleźć po prawej stronie, i w laboratorium w . Lista cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP z Łada dla ulokowaliśmy na dole, należy odszukać na tamtej liście, koszt za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w 320
Regeneracja filtra FAP Łada w 320
Mycie katalizatora Łada w 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobylanka Szczecińska KOY01A 53.345100/14.871190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer