Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kołaczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kołaczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kołaczycach jest szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Łada z przyczyny funkcjonowania mechanika z Kołaczyc. Cały szereg samochodów osobowych w Kołaczycach to auta z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr DPF, który wymaga regeneracji. Łada to samochody, które cieszą się renomą na całym świecie, ale biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. FAP-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem współpracę z Kołaczycami. Filtry DPF FAP funkcjonują w bardzo skomplikowanym środowisku, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje spadek wyników części. Zachowanie górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO 5, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj sprawcą zaczopowania FAP-a, z logo Łada, trafia się inna wada, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Znanej marce Łada niemożliwe byłoby wytwarzanie potrzebnych górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez montowania filtrów DPF/FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów albo regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Łada, odnaleźć można w panelu po prawej, albo u mechanika w Kołaczycach. Zregenerowanie wydajności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Kołaczycach dla marki Łada jest dostępne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Kołaczyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kołaczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kołaczycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kołaczycach 320
Mycie katalizatora Łada w Kołaczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kołaczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kołaczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kołaczycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kołaczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Kołaczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kołaczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer