Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kołbaskowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w mieście Kołbaskowo

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w autach osobowych Łada z silnikiem diesla, pomimo że moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod . Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu auta Łada, trzeba czasem przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod . Nieraz źródłem zaczopowania katalizatora samochodowego, ze stajni Łada, zdarza się inna usterka, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Filtry FAP pracują w nadzwyczaj trudnych warunkach, a konkretnie za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. Kołbaskowo należy do ośrodków, które mają problem mający związek, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu , czemu słynny producent Łada stara się, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskanie wyników emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Dobór specjalistycznego mechanika w wyprofilowanego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. Prócz rozrywek dla wizytujących pod odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją DPF do pojazdów Łada. Namierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Łada w , przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Zregenerowanie skuteczności elementów filtrów cząstek stałych w dla samochodów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, gdyż nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w 320
Regeneracja filtra FAP Łada w 320
Mycie katalizatora Łada w 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kołbaskowo Kołbaskowo 330 POP-KLK1 53.335018/14.424470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer