Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kolbudy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kolbudach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kolbudy znane jest z mechanika zajmującego się naprawianiem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych marki Łada. Bardzo często podłożem usterki filtra DPF, z symbolem Łada, jest inne niedociągnięcie, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu w Kolbudach wyprofilowanego w samochodach Łada może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Kolbudy należy do centrów, które mają problem mający związek, z dużą zawartością cząstek stałych w powietrzu, czemu słynna firma Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Zachowanie wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Słynnej marce Łada niemożliwe byłoby wytwarzanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, przez co filtry DPF zaczopowują się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy warsztat w Kolbudach. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, mimo to biedzą się z bolączkami z katalizatorami. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też płukanie DPF FAP dla samochodów Łada, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Kolbudach. Przywrócenie sprawności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Kolbudach dla pojazdów marki Łada jest bezproblemowe, bo technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Kolbud.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kolbudach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kolbudach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kolbudach 320
Mycie katalizatora Łada w Kolbudach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kolbudach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kolbudach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kolbudach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Kolbudach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Kolbudach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kolbudach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kolbudach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kolbudach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolbudy Dworcowa KBD01N 54.269150/18.465811 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer