Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kolbuszowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kolbuszowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr i katalizator staje się standardem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem diesla, jednak element ten psuje się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Kolbuszową. Ażeby zabezpieczyć się od trudności przy prowadzeniu pojazdu Łada, należy okresowo przepalać filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Kolbuszowej. Generowanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin, potrzebuje działającego FAP-a. Korporacji Łada nie udałoby się osiągnięcie niezbędnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Łada to pojazdy, które są słynne na terenie całego świata, mimo to borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Niemało pojazdów w Kolbuszowej to pojazdy z silnikiem JTD posiadające wbudowany DPF, który dopomina się odnawiania. Często źródłem zaczopowania katalizatora, spod znaku Łada, staje się inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania. Kolbuszowa należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny producent Łada dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF. Zrewaloryzowanie wydolności elementów filtrów DPF/FAP w Kolbuszowej dla aut marki Łada jest dostępne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Kolbuszowej. Zlokalizuj swojego mechanika, który pomoże z Łada w Kolbuszowej, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kolbuszowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kolbuszowej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kolbuszowej 320
Mycie katalizatora Łada w Kolbuszowej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kolbuszowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kolbuszowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kolbuszowej 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Kolbuszowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Kolbuszowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kolbuszowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kolbuszowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kolbuszowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolbuszowa Partyzantów KLB01A 50.246948/21.766541 Wyszukaj
Kolbuszowa Rzeszowska KLB02A 50.243130/21.778450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer