Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Komorniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Komornikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Komorniki znane jest z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Łada. Komorniki należy do ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Komornik, czemu znany producent Łada dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów. Typową słabością, z jaką męczą się pojazdy ze stajni Łada, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany sadzą FAP. Zachowanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych spalin, poprawnych według normy EURO 5, potrzebuje niezawodnego filtra DPF/FAP. Duża część aut w Komornikach to samochody z silnikiem HDI mające wbudowany filtr DPF FAP, który potrzebuje płukania. Nieraz powodem zdławionego FAP-a, korporacji Łada, zdarza się inna wada, czego przykładem może być: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Komornikami znaleźć można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Łada. Osobówki wytwórcy Łada szczycą się świetnymi układami w dziedzinie zredukowania poziomu emisji spalin. Dlatego że Łada, niczym inne pojazdy domaga się do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Komornikach wziąć pod lupę filtr i katalizator. Lista cenowa regeneracji filtrów cząstek stałych pochodzących z Łada dla Komornik wstawiliśmy poniżej, da się odszukać tam, koszt za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Komornikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Komornikach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Komornikach 320
Mycie katalizatora Łada w Komornikach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Komornikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Komornikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Komornikach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Komornikach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Komornikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Komornikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Komornikach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Komornikach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Komorniki Księdza Malinowskiego KOM01A 52.339851/16.800329 Wyszukaj
Komorniki Nizinna KOM01N 52.338051/16.815001 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer