Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Koniaków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Koniakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Koniakowie znajduje się opcja regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Łada z przyczyny obecności warsztatu samochodowego z Koniakowa. Słynnej firmie Łada nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane na całym świecie, lecz borykają się z bolączkami z filtrami FAP. Częstą niedoskonałością, z którą biedzą się auta z logo Łada, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Koniaków jest jednym z miast, jakie dotyka problem w związku, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu znany producent Łada usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów FAP. Żeby zabezpieczyć się od kłopotów z eksploatacją diesla Łada, wypada okresowo przedmuchać filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Koniakowa. Najczęściej przyczyną zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Łada, jest inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Katalizatory stworzone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem firmę pod Koniakowem. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych a także regeneracja DPF dla pojazdów producenta Łada, znaleźć można na naszej stronie internetowej, a także w laboratorium w Koniakowie. Ponieważ Łada, niczym każda inna marka potrzebuje do nienagannego działania działających filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Koniakowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Koniakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Koniakowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Koniakowie 320
Mycie katalizatora Łada w Koniakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Koniakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Koniakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Koniakowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Koniakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Koniakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Koniakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koniakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Koniakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koniaków Koniaków 401 KNW01N 49.549351/18.950821 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer