Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Koniecpol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Koniecpolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że urządzenie to psuje się, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Koniecpolem. Nieraz powodem usterki DPF-a, spod znaku Łada, staje się inna usterka, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Niemało samochodów osobowych w Koniecpolu to samochody z silnikiem TDI posiadające zamontowany katalizator SCR, który wymaga regeneracji. Firmie Łada niemożliwe byłoby osiągnięcie potrzebnych maksymalnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Koniecpol należy do centrów, które biją na alarm powiązany, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Łada próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF/FAP. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności w pracy diesla Łada, wypada czasem przeczyścić DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Koniecpola. Generowanie limitów poziomu emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO, wymaga działającego filtra cząstek stałych DPF. Zazwyczaj niedoskonałością, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator. Lista cen naprawy filtrów FAP pochodzących z Łada dla Koniecpola można znaleźć pod zdjęciem, powinno być można przeglądnąć w tej tabeli, ceny za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Ponieważ Łada, tak jak każda inna marka potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Koniecpolu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Koniecpolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Koniecpolu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Koniecpolu 320
Mycie katalizatora Łada w Koniecpolu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Koniecpolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Koniecpolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Koniecpolu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Koniecpolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Koniecpolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Koniecpolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer