Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kosów Lacki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kosowie Lackim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kosów Lacki odznacza się obecnością laboratorium trudniącego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Łada. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Generowanie wartości poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat w Kosowie Lackim. Kosów Lacki jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Kosowa Lackiego, czemu znana firma Łada stara się, zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Znanemu producentowi Łada nie udałoby się zachowanie niezbędnych do zrealizowania górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z katalizatorów. Odnalezienie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Kosowie Lackim przodującego w autach osobowych Łada może przysporzyć trudności, jak również jest mozolne. Aby ustrzec się od przykrości z eksploatacją diesla Łada, potrzeba okresowo przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Kosowa Lackiego. Zrewaloryzowanie efektywności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Kosowie Lackim dla pojazdów producenta Łada jest osiągalne, bo regeneracja wodna zawędrowała do Kosowa Lackiego. Znajdź swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Łada w Kosowie Lackim, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kosowie Lackim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kosowie Lackim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kosowie Lackim 320
Mycie katalizatora Łada w Kosowie Lackim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kosowie Lackim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kosowie Lackim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kosowie Lackim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kosowie Lackim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Kosowie Lackim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kosowie Lackim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kosowie Lackim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kosowie Lackim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kosów Lacki Kosów Ruski Pańska KSI01N 52.592529/22.147301 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer