Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kozubszczyzna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kozubszczyznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kozubszczyznie jest opcja regenerowania filtrów cząstek stałych FAP do aut Łada z racji obecności laboratorium warsztatu z Kozubszczyzny. Korporacji Łada nie powiodłoby się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Łada to samochody, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. FAP-y utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Kozubszczyzną. Kozubszczyzna należy do miast, które mają problem mający związek, z zawartością tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Kozubszczyzny, czemu znany koncern Łada stara się, przeciwdziałać, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Dobór wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Kozubszczyznie przodującego w samochodach osobowych Łada może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Osobówki wytwórcy Łada mogą się poszczycić świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu redukcji zawartości emitowanych cząstek stałych. Odzyskanie górnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego filtra DPF/FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF albo płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Łada, wyszukać można w panelu bocznym, albo w warsztacie samochodowym w Kozubszczyznie. Lista cenowa mycia filtrów DPF/FAP od Łada dla Kozubszczyzny ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by porównać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kozubszczyznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kozubszczyznie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kozubszczyznie 320
Mycie katalizatora Łada w Kozubszczyznie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kozubszczyznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kozubszczyznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kozubszczyznie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Kozubszczyznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Kozubszczyznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kozubszczyznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kozubszczyznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kozubszczyznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kozubszczyzna Kozubszczyzna 65A KZC970 51.221272/22.432211 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer