Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Krasnobród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Krasnobrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek moduł ten zużywa się, co rozwiązać może naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Krasnobrodem. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, przez co FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy usługi z Krasnobrodu. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada cieszą się dobrymi aparaturami w dziedzinie zmniejszania poziomu emisji spalin. Generowanie limitów poziomu produkcji spalin, dopuszczonych normą EURO, domaga się pracującego poprawnie katalizatora SCR. Dobranie specjalistycznego zakładu w Krasnobrodzie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Łada może być niełatwe, i jest mozolne. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, mimo to biedzą się z kwestią z katalizatorami SCR. Mnóstwo samochodów osobowych w Krasnobrodzie to pojazdy z silnikiem JTD posiadające filtr DPF, który nie może obejść się bez naprawy. Krasnobród jest jednym z miast, które mają problem w związku, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Krasnobrodu, czemu znany producent Łada usiłuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Z racji tego, że Łada, podobnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też polecamy w Krasnobrodzie zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Wykaz cen naprawy katalizatorów z Łada dla Krasnobrodu ulokowano pod zdjęciem, da się porównać w tamtym cenniku, koszt za usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Krasnobrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Krasnobrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Krasnobrodzie 320
Mycie katalizatora Łada w Krasnobrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Krasnobrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Krasnobrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Krasnobrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Krasnobrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Krasnobrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Krasnobrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer