Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Krościenko nad Dunajcem

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Krościenku nad Dunajcem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krościenku nad Dunajcem istnieje szansa odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Łada dzięki pracy pracowni warsztatu z Krościenka nad Dunajcem. Mnóstwo pojazdów osobowych w Krościenku nad Dunajcem to auta z silnikiem diesla posiadające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania. Dobranie właściwego warsztatu w Krościenku nad Dunajcem wyprofilowanego w autach osobowych Łada może być nieproste, a także jest długotrwałe. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego kraju, jednak borykają się z bolączkami z katalizatorami. Słynnej firmie Łada nie powiodłoby się uzyskanie koniecznych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Krościenkiem nad Dunajcem. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Krościenkiem nad Dunajcem znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Łada. Krościenko nad Dunajcem należy do centrów, które mają kłopot związany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Krościenka nad Dunajcem, czemu znany producent Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych. Wyszukaj swój warsztat, który pomoże z Łada w Krościenku nad Dunajcem, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Łada, można odszukać na stronie, a także w pracowni w Krościenku nad Dunajcem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Krościenku nad Dunajcem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Krościenku nad Dunajcem 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Krościenku nad Dunajcem 320
Mycie katalizatora Łada w Krościenku nad Dunajcem 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Krościenku nad Dunajcem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Krościenku nad Dunajcem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Krościenku nad Dunajcem 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Krościenku nad Dunajcem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Krościenku nad Dunajcem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Krościenku nad Dunajcem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krościenku nad Dunajcem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Krościenku nad Dunajcem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krościenko nad Dunajcem Jana III Sobieskiego KND01A 49.441818/20.427469 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer