Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Krośnice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Krośnicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krośnicach istnieje możliwość naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Łada z racji pracy pracowni warsztatu z Krośnic. Generowanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całego kraju, ale stykają się z kwestią z filtrami FAP. Często przyczyną zdławionego filtra cząstek stałych, znanego koncernu Łada, jest inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niesprawna pompa Common Rail. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, przez co filtry FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat w Krośnicach. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek możliwości części. Auta znanego koncernu Łada mogą się pochwalić wyjątkowymi technologiami w zagadnieniu ograniczania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Aby unikać komplikacji z eksploatacją pojazdu Łada, trzeba co jakiś czas przepalać DPF, możliwość taka istnieje w pracowni pod Krośnic. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów jak też regeneracja katalizatorów dla aut Łada, wyszukać można na stronie, jak też w warsztacie w Krośnicach. Lista cennika oczyszczania filtrów FAP dedykowanych do Łada dla Krośnic wstawiono poniżej tego tekstu, należy porównać na tamtej liście, ceny za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Krośnicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Krośnicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Krośnicach 320
Mycie katalizatora Łada w Krośnicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Krośnicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Krośnicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Krośnicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Krośnicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Krośnicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Krośnicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krośnicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Krośnicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośnice Szkolna KNC01A 51.475670/17.359320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer