Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Krośniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Krośniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krośniewicach istnieje opcja płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada z powodu bytności mechanika z Krośniewic. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na całym świecie, jednak walczą z kwestią z filtrami FAP. Znalezienie wykwalifikowanego mechanika w Krośniewicach specjalizującego się w pojazdach Łada może być niełatwe, i jest czasochłonne. Katalizatory funkcjonują w wyjątkowo trudnych warunkach, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty właściwości części. Standardową usterką, z którą zmagają się diesle z symbolem Łada, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator samochodowy. Krośniewice jest jednym z miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Krośniewic, czemu słynny producent Łada dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów. Zdobycie maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 5, domaga się niezawodnego filtra cząstek stałych. Oprócz atrakcji turystycznych pod Krośniewicami znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem FAP do samochodów Łada. Zregenerowanie wydolności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Krośniewicach dla aut marki Łada jest dostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji dotarła do Krośniewic. Tabela cennika regeneracji filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Łada dla Krośniewic ulokowaliśmy pod zdjęciem, można odszukać tam, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Krośniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Krośniewicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Krośniewicach 320
Mycie katalizatora Łada w Krośniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Krośniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Krośniewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Krośniewicach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Krośniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Krośniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Krośniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krośniewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Krośniewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośniewice Kutnowska KRN01N 52.255981/19.171921 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer