Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kryspinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kryspinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kryspinów znane jest z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów FAP do samochodów osobowych z logo Łada. Łada to osobówki, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Dobranie kompetentnego mechanika w Kryspinowie specjalizującego się w samochodach osobowych Łada może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Zachowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Łada chlubią się nadzwyczajnymi możliwościami w temacie spadku zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Często powodem zdławionego filtra cząstek stałych, znanego koncernu Łada, bywa inny defekt, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Niemało pojazdów osobowych w Kryspinowie to samochody z silnikiem MultiJet wyposażone w katalizator samochodowy, który musi się oddawać do czyszczenia. Producentowi Łada nie udałoby się wytworzenie wymaganych do spełnienia limitów emisji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dlatego że Łada, podobnie jak inne samochody potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy, żeby w Kryspinowie wziąć pod lupę filtr i katalizator. Przywrócenie skuteczności elementów katalizatorów samochodowych w Kryspinowie dla aut Łada jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja hydrochemiczna dotarła do Kryspinowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kryspinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kryspinowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kryspinowie 320
Mycie katalizatora Łada w Kryspinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kryspinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kryspinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kryspinowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Kryspinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Kryspinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kryspinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kryspinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kryspinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kryspinów Kryspinów 97 KPW01N 50.043610/19.792250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer