Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Krzanowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Krzanowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakże element ten psuje się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Kranowicami. Wyszukanie kompetentnego mechanika w Krzanowicach specjalizującego się w autach Łada może przysporzyć problemów, oraz jest żmudne. Osiągnięcie maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Krzanowice należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym firmę pod Kranowicami. Filtry DPF operują w wyjątkowo trudnym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Kranowicami zlokalizować można pracownie, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów Łada. Słynnej korporacji Łada nie udało się wytwarzanie wymaganych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Ze względu fakt, że Łada, niczym inni producenci wymaga do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Krzanowicach wziąć pod skrzydła FAP. Usługi, między innymi czyszczenie FAP jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Łada, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, jak również w pracowni warsztatu w Krzanowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Krzanowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Krzanowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Krzanowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Krzanowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Krzanowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Krzanowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Krzanowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Krzanowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Krzanowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Krzanowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzanowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Krzanowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzanowice Opawska KRI01N 50.020260/18.127769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer