Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Księżyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Księżynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Księżynie znajduje się opcja odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Łada z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu z Księżyna. Bardzo często sprawcą przytkanego katalizatora samochodowego, znanej marki Łada, zdarza się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Marce Łada nie powiodło się generowanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Żeby zabezpieczyć się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Łada, przydaje się czasem przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Księżyna. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada odznaczają się pierwszorzędnymi aparaturami w zakresie obniżenia produkcji cząstek stałych. Księżyno jest jednym z miast, jakie dotyka problem związany, z ilością smogu nad głowami mieszkańców Księżyna, czemu koncern Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych pracują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Łada to osobówki, które są popularne na terenie całej Polski, ale stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub płukanie FAP dla pojazdów marki Łada, znaleźć można w panelu bocznym, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Księżynie. Odzyskanie niezawodności składowych filtrów DPF w Księżynie dla marki Łada jest łatwe, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna dotarła do Księżyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Księżynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Księżynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Księżynie 320
Mycie katalizatora Łada w Księżynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Księżynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Księżynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Księżynie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Księżynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Księżynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Księżynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer