Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kurowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kurowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc mycie filtrów FAP u mechanika pod Kurowicami. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Kurowicami znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut Łada. Łada to diesle, które są popularne na całym świecie, niemniej jednak borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie górnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Klasyczną niedoskonałością, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada, zazwyczaj, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Zazwyczaj powodem zapchanego katalizatora SCR, firmy Łada, jest inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Dobranie fachowego warsztatu samochodowego w Kurowicach przodującego w pojazdach Łada może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Korporacji Łada nie byłoby możliwe utrzymanie koniecznych górnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Gdyż Łada, podobnie jak inne samochody koniecznie wymaga do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Kurowicach zwrócić uwagę na filtr i katalizator. Lista cen mycia filtrów cząstek stałych od Łada dla Kurowic znajduje się w części strony poniżej, powinno być można przeglądnąć na tamtej liście, ceny za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kurowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kurowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kurowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Kurowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kurowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kurowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kurowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kurowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kurowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kurowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kurowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kurowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kurowice Pabianicka BRJ950 51.665058/19.687920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer