Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w autach Łada z silnikiem na olej napędowy, ale urządzenie to psuje się, z czym pomóc może płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Łanami. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy pracownię w Łanach. Katalizatory działają w niezwykle obciążonym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Wyszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Łanach przodującego w samochodach Łada może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. Łada to auta, które są uznane na terenie całej Polski, mimo to biedzą się z problemami z filtrami DPF. Łany jest jednym z miast, które spotyka problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Najczęściej przyczyną zatkanego katalizatora SCR, z logo Łada, jest inna usterka, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Aby uniknąć utrudnień przy prowadzeniu diesla Łada, przydaje się co pewien czas przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w laboratorium pod Łanów. Lista cenowa czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Łada dla Łanów ulokowano na dole, istnieje możliwość by przeglądnąć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz płukanie DPF dla samochodów Łada, można odszukać na stronie, oraz w warsztacie w Łanach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łanach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łanach 320
Mycie katalizatora Łada w Łanach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łanach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Łanach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Łanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Łanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łany 1518L MRS01E 51.377861/22.246130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer