Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łaszczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łaszczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach Łada z silnikiem na olej napędowy, ale element ten psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Łaszczowem. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na całym świecie, jednak walczą z bolączkami z katalizatorami. Najczęściej w przypadku sprawcą zaczopowania DPF-a, firmy Łada, jest inna usterka, dla przykładu: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Prócz rozrywek turystycznych w Łaszczowie zlokalizować można pracownie, parające się naprawą DPF do aut osobowych Łada. FAP-y zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy firmę pod Łaszczowem. Zazwyczaj słabością, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Łada, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Słynnej korporacji Łada nie byłoby możliwe generowanie koniecznych górnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Łaszczów należy do ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Łaszczowa, czemu producent Łada usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Przywrócenie wydolności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Łaszczowie dla samochodów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, albowiem nowa metoda regeneracji przybyła do Łaszczowa. Znajdź swój zakład, który zajmuje się Łada w Łaszczowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łaszczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łaszczowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łaszczowie 320
Mycie katalizatora Łada w Łaszczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łaszczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łaszczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łaszczowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Łaszczowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Łaszczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łaszczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer