Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łaziska Górne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łaziskach Górnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Łaziskach Górnych wystąpiła szansa odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z powodu obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Łazisk Górnych. Oprócz atrakcji turystycznych w Łaziskach Górnych odszukać można pracownie, trudniące się regeneracją DPF do aut osobowych Łada. Najczęściej w przypadku sprawcą uszkodzenia katalizatora, marki Łada, trafia się inny problem, za przykład może posłużyć: uszkodzenie sterownika silnika. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu w Łaziskach Górnych przodującego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Łaziska Górne jest jednym z centrów, jakie mają problem powiązany, z zawartością smogu w miejskim powietrzu Łazisk Górnych, czemu producent Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada chlubią się doskonałymi metodami w kwestii zmniejszenia zawartości produkowanych cząstek stałych. Typową bolączką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada, w szczególności, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator SCR. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji pojazdu Łada, potrzeba okresowo przeczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Łazisk Górnych. Wyszukaj swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Łada w Łaziskach Górnych, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Usługi, między innymi naprawa FAP albo regeneracja DPF FAP dla marki Łada, znaleźć można na naszej stronie internetowej, albo w warsztacie samochodowym w Łaziskach Górnych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łaziskach Górnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łaziskach Górnych 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łaziskach Górnych 320
Mycie katalizatora Łada w Łaziskach Górnych 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łaziskach Górnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łaziskach Górnych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łaziskach Górnych 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Łaziskach Górnych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Łaziskach Górnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łaziskach Górnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łaziskach Górnych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Łaziskach Górnych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łaziska Górne Osiedle Generała Ziętka Dworcowa LGR02N 50.153969/18.843559 Wyszukaj
Łaziska Górne Osiedle Jana III Sobieskiego Orzeska LGR01N 50.149090/18.837271 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer