Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Leszno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Lesznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Łada z silnikiem na ropę, jednakowoż urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF u mechanika pod Lesznem. Odszukanie adekwatnego warsztatu mechaniki w Lesznie przodującego w samochodach Łada może być trudne, oraz jest mozolne. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w pracy auta Łada, wypada czasem czyścić filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę u mechanika pod Leszna. Prócz niespodzianek turystycznych w Lesznie znaleźć można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Zachowanie osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Leszno jest jednym z miast, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Leszna, czemu firma Łada próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Korporacji Łada nie powiodłoby się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Tabela z cennikiem mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Łada dla Leszna ulokowaliśmy w dolnej części strony, powinno być można przeglądnąć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie regeneracji FAP. Znajdź swój warsztat samochodowy, który pomoże z Łada w Lesznie, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Lesznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Lesznie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Lesznie 320
Mycie katalizatora Łada w Lesznie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Lesznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Lesznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Lesznie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Lesznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Lesznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Lesznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Lesznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leszno Aleja Wojska Polskiego LSZ172 52.256611/20.588760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer