Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łubowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łubowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w pojazdach Łada z silnikiem na ropę, jednakowoż komponent ten psuje się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Łubowem. Najczęściej sprawcą przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Łada, trafia się inny problem, dla przykładu: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Zwykłą słabością, na jaką narażone są osobówki znanego koncernu Łada, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr FAP. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i wymagają naprawy, zalecamy zatem pracownię w Łubowie. Prócz rozrywek dla podróżnych w Łubowie znaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją FAP do samochodów osobowych Łada. Osiągnięcie maksymalnych wartości poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy EURO 4, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu pojazdu Łada, potrzeba okresowo wyczyścić FAP, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Łubowa. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach, a dokładnie w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Lista cen regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Łada dla Łubowa umieściliśmy niżej, trzeba znaleźć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia FAP. Odzyskiwanie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych w Łubowie dla marki Łada jest bezproblemowe, gdyż nowa technologia regeneracji trafiła do Łubowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łubowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łubowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łubowie 320
Mycie katalizatora Łada w Łubowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łubowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łubowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łubowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Łubowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Łubowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łubowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łubowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Łubowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łubowo Łubowo 13F LWO01A 52.513950/17.458960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer