Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Lubycza Królewska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Lubyczy Królewskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubyczy Królewskiej znajduje się szansa czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych Łada dzięki obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Lubyczy Królewskiej. Katalizatory SCR składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem usługi z Lubyczy Królewskiej. Aby uniknąć trudności w użytkowaniu diesla Łada, potrzeba niekiedy przeczyścić katalizator SCR, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lubyczy Królewskiej. Uzyskanie limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego katalizatora samochodowego. FAP-y wykonują pracę w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Odnalezienie właściwego zakładu mechaniki w Lubyczy Królewskiej wyprofilowanego w autach Łada może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Marce Łada nie byłoby możliwe wyprodukowanie koniecznych do spełnienia górnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Łada mogą się pochwalić pierwszorzędnymi sposobami w sferze zmniejszania emisji gazów spalinowych. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Łada w Lubyczy Królewskiej, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Z racji tego, że Łada, niczym inne marki koniecznie potrzebuje do właściwej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Lubyczy Królewskiej zwrócić uwagę na filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Lubyczy Królewskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Lubyczy Królewskiej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Lubyczy Królewskiej 320
Mycie katalizatora Łada w Lubyczy Królewskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Lubyczy Królewskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Lubyczy Królewskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Lubyczy Królewskiej 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Lubyczy Królewskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Lubyczy Królewskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Lubyczy Królewskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer