Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Lwówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Lwówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, choć element ten psuje się, czemu podołać może mycie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Lwówkiem. Znanej korporacji Łada nie powiodłoby się zdobycie wymaganych osiągów zawartości emitowanych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Samochody spod skrzydeł Łada charakteryzują się nadzwyczajnymi technologiami w zagadnieniu ograniczenia poziomu produkcji gazów wydechowych. DPF-y wykonują pracę w nadzwyczaj ciężkich warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Lwówku celującego w autach Łada może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Typową bolączką, z którą borykają się samochody wytwórcy Łada, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Łada to pojazdy, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami DPF. Nagminnie powodem uszkodzenia filtra DPF/FAP, spod znaku Łada, staje się inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: uszkodzony zawór EGR. Znajdź warsztat, który specjalizuje się w Łada w Lwówku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Łada dla Lwówka wstawiono pod zdjęciem, istnieje możliwość by sprawdzić w tamtej tabeli, ceny za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Lwówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Lwówku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Lwówku 320
Mycie katalizatora Łada w Lwówku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Lwówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Lwówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Lwówku 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Lwówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Lwówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Lwówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer