Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Lwówek Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Lwówku Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Łada z silnikiem na ropę, pomimo że komponent ten dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja katalizatorów w warsztacie pod Lwówkiem Śląskim. Duża część pojazdów osobowych w Lwówku Śląskim to auta z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje odnawiania elementów. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada mogą się pochwalić pierwszorzędnymi patentami w sferze obniżania poziomu produkcji gazów wydechowych. Osiągnięcie osiągów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Zwykłą wadą, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Łada, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Lwówek Śląski jest jednym z centrów, które spotyka problem związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Łada dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Zwykle przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Łada, trafia się inna wada, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Odszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Lwówku Śląskim wyprofilowanego w samochodach Łada może być niełatwe, i jest długotrwałe. Ponieważ Łada, podobnie jak inne samochody domaga się do nienagannego działania niezepsutych katalizatorów samochodowych zalecamy, żeby w Lwówku Śląskim zadbać o DPF. Lista cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP od Łada dla Lwówka Śląskiego widnieje poniżej tego tekstu, powinno być można odszukać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Lwówku Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Lwówku Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Lwówku Śląskim 320
Mycie katalizatora Łada w Lwówku Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Lwówku Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Lwówku Śląskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Lwówku Śląskim 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Lwówku Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Lwówku Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Lwówku Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lwówku Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Lwówku Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lwówek Śląski Tadeusza Kościuszki LWS01ML 51.111839/15.576110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer