Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Maciejowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Maciejowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Maciejowice cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych korporacji Łada. Duża część samochodów osobowych w Maciejowicach to pojazdy z silnikiem CRD posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Zachowanie limitów produkcji gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO, koniecznie wymaga sprawnego DPF-a. Słynnej firmie Łada nie udałoby się wytworzenie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu emisji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów FAP. Nieraz źródłem uszkodzenia FAP-a, znanego koncernu Łada, trafia się inny mankament, jedną z możliwości jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Ażeby uchronić się od trudności podczas prowadzenia pojazdu Łada, należy od czasu do czasu przedmuchać filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Maciejowic. Częstą słabością, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF operują w wyjątkowo brudnym środowisku, a konkretnie w wydechu, co sprawia, że następuje spadek osiągów części. Odzyskiwanie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Maciejowicach dla pojazdów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Maciejowic. Taryfikator usług odnawiania filtrów FAP dla Łada dla Maciejowic można znaleźć w części strony poniżej, powinno być można przeglądnąć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Maciejowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Maciejowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Maciejowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Maciejowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Maciejowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Maciejowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Maciejowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Maciejowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Maciejowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Maciejowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Maciejowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Maciejowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maciejowice Bankowa MCJ01N 51.693932/21.551929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer