Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Małogoszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Małogoszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Małogoszczu wystąpiła szansa regenerowania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny działalności mechanika z Małogoszcza. Ażeby unikać utrudnień w użytkowaniu diesla Łada, przydaje się czasem wyczyścić katalizator, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Małogoszcza. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada charakteryzują się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Zdobycie limitów poziomu produkcji spalin, dozwolonych normą EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Częstą bolączką, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Łada, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator. Najczęściej sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod skrzydeł Łada, zdarza się inna wada, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, lecz stykają się z problemami z katalizatorami. Małogoszcz jest jednym z ośrodków, które mają kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna firma Łada stara się, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Z racji tego, że Łada, równorzędnie jak każda inna marka potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Małogoszczu wziąć pod lupę filtr cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie DPF lub płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Łada, można odszukać na stronie, lub w warsztatowym laboratorium w Małogoszczu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Małogoszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Małogoszczu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Małogoszczu 320
Mycie katalizatora Łada w Małogoszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Małogoszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Małogoszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Małogoszczu 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Małogoszczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Małogoszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Małogoszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małogoszczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Małogoszczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małogoszcz Suwałki 11 Listopada MAO01A 50.807701/20.269609 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer