Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Margonin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Margoninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Margonin odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych z logo Łada. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Margoninie. Wiele pojazdów w Margoninie to auta z turbosprężarką wyposażone w katalizator samochodowy, który potrzebuje regeneracji. Marce Łada nie udałoby się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Dobór kompetentnego warsztatu mechaniki w Margoninie specjalizującego się w samochodach osobowych Łada może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Margoninem znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych Łada. Klasyczną niedoskonałością, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Łada, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr i katalizator. Margonin jest jednym z centrów, jakie dotyka problem związany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Cennik usług płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Łada dla Margonina wstawiliśmy na dole, trzeba zweryfikować w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia FAP. Odzyskanie możliwości części katalizatorów samochodowych w Margoninie dla pojazdów Łada jest możliwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Margonina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Margoninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Margoninie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Margoninie 320
Mycie katalizatora Łada w Margoninie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Margoninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Margoninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Margoninie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Margoninie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Margoninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Margoninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Margoninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Margoninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Margonin Nowe Miasto Tadeusza Kościuszki MNN01N 52.975891/17.110840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer