Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Mełgiew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Mełgwi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Łada z silnikiem na ropę, ale część ta zużywa się, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w pracowni pod Mełgwią. Wyszukanie profesjonalnego mechanika w Mełgwi celującego w autach osobowych Łada może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Standardowo źródłem zapchanego filtra DPF, znanej marki Łada, trafia się inna wada, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Mełgiew należy do centrów, które biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Mełgwi, czemu znana marka Łada usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mnóstwo pojazdów osobowych w Mełgwi to auta z silnikiem i-CTDi posiadające filtr FAP, który dopomina się regeneracji. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy usługi z Mełgwi. Filtry FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje utrata osiągów urządzenia. Auta osobowe i ciężarowe marki Łada wyróżniają się pierwszorzędnymi układami w kwestii zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Dlatego że Łada, tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów FAP polecamy w Mełgwi zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Dobierz swój zakład, który specjalizuje się w Łada w Mełgwi, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Mełgwi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Mełgwi 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Mełgwi 320
Mycie katalizatora Łada w Mełgwi 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Mełgwi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Mełgwi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Mełgwi 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Mełgwi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Mełgwi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Mełgwi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mełgwi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Mełgwi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mełgiew Partyzancka MEL102 51.231030/22.781071 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer