Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Miasteczko Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Miasteczku Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, lecz moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc regeneracja katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Miasteczkiem Krajeńskim. Częstą wadą, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator. Dobranie kompetentnego warsztatu samochodowego w Miasteczku Krajeńskim przodującego w pojazdach Łada może być trudne, a także jest mozolne. Zwykle źródłem przytkanego filtra cząstek stałych, znanego koncernu Łada, trafia się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: nieszczelne turbo. Aby uniknąć kłopotów z pracą auta Łada, wypada niekiedy wyczyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Miasteczka Krajeńskiego. Miasteczko Krajeńskie należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana firma Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF. Filtry DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, czyli w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Łada znamionują się dobrymi patentami w dziedzinie redukcji ilości emitowanych gazów wydechowych. Usługi takie jak czyszczenie DPF jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Łada, odszukać można po prawej stronie, jak też w laboratorium w Miasteczku Krajeńskim. Tabela cennika czyszczenia katalizatorów samochodowych pochodzących z Łada dla Miasteczka Krajeńskiego wstawiliśmy na dole, da się odszukać w tej tabeli, koszt za usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Miasteczku Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Miasteczku Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Miasteczku Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Łada w Miasteczku Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Miasteczku Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Miasteczku Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Miasteczku Krajeńskim 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Miasteczku Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Miasteczku Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Miasteczku Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miasteczku Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Miasteczku Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miasteczko Krajeńskie Piotra Skargi MSK01E 53.097210/17.007090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer