Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Michałowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Michałowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Michałowicach znajduje się opcja regeneracji filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny działalności warsztatu z Michałowic. Filtry cząstek stałych pracują w bardzo brudnych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego następuje spadek wyników urządzenia. Żeby uniknąć trudności podczas prowadzenia pojazdu Łada, należy co pewien czas przepłukać filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Michałowic. Prócz rozrywek dla turystów pod Michałowicami zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Łada. Michałowice należy do centrów, które dotyka problem związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Michałowic, czemu słynna firma Łada próbuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Niemało samochodów w Michałowicach to pojazdy z silnikiem TDCI posiadające zamontowany katalizator, który wymaga odnawiania elementów. Uzyskanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin, domaga się pracującego poprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Cennik usług naprawy katalizatorów samochodowych pochodzących z Łada dla Michałowic znajduje się poniżej, należy odszukać tam, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji filtrów cząstek stałych. Ulepszenie sprawności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Michałowicach dla aut marki Łada jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Michałowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Michałowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Michałowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Michałowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Michałowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Michałowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Michałowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Michałowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Michałowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Michałowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Michałowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Michałowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałowice Jesionowa MCA01G 52.178551/20.882410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer